HABERLER

1 Ocak 2016
LA Mahzen dünyanın en iyi mahzenleri arasında...

İzmir Torbalı’daki Lucien Arkas Bağları’nda bulunan LA Mahzen, dünyanın en iyi mahzenlerinin yer aldığı kitaba adını yazdırdı.

Devamını Oku ...

29 Temmuz 2020
Lucien Arkas Bağları’nda “TSE COVID-19 Güvenli Üretim''

Ülkemizde kendi branşında “TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi”ni alan ilk şarap üreticisi olduk..

Devamını Oku ...

1 Ağustos 2020
Lucien Arkas Bağları-LA Mahzen İkinci Kez Dünya'nın En İyi Mahzenleri Arasında...

Mahzenimiz, Dünya’nın en iyi mahzenleri arasına adını 2. kez yazdırdı. 2000 yılından bu yana inşa edilmiş 34 özel şaraphane seçkisinin bulunduğu The World Winery Collection isimli kitapta Türkiye’den yalnızca Lucien Arkas Bağları’na yer verildi.

Devamını Oku ...

1 Nisan 2021
Lucien Arkas Bağları’ndan BRCGS Sertifikalı Üretim

Türkiye’nin en büyük tek parsel organik bağına sahip Lucien Arkas Bağları, ürünlerini en seçkin zincir mağazalara ve nihai tüketiciye güvenle ulaştırıyor. BRCGS (Brand Reputation Through Compliance Global Standard) standardına uygun üretim gerçekleştiren Lucien Arkas Bağları, ulaşılabilecek en yüksek derece olan AA belgesine sahip. Yasalara uygunluk konusunda müşterilere güven veren BRCGS, küresel ticarette firmaların tanınırlıklarını artırıyor.

Devamını Oku ...

1 Haziran 2021
Lucien Arkas Bağları, Antik Metropolis Topraklarında Çevreci Politikalarla Üretim Yapıyor

Sürdürülebilirlik kavramı ve doğa dostu üretim yöntemleri hemen her alanda büyük önem kazanırken, şirketler de dünyamızın geleceği için çevreci üretime daha fazla ağırlık veriyor. Lucien Arkas Bağları da ihtiyaç duyduğu enerji için yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanırken, sera gazını önleyici kalite standartlarını da uygulamaya alıyor.

Devamını Oku ...